atsiliepimai

Fotografas Audrius Turskas : ATSILIEPIMAI

tekstas 100% autentiškasatsiliepimai fotografas Turskas

Vilija ir Raimondas

Šiurpuliukai laksto po kūną iki šiol!!! Negalim atsigrožėt, žodis apstulbę būtų per švelnus… :) Gavom daugiau nei tikėjomės ir tikrai buvo verta laukti! Siunčiam linkėjimus ir didelį AČIŪ, kad šitaip nuostabiai įamžinai šias svarbiausias mūsų akimirkas :)

Jurga ir Simas

Labas :) Dar karta noriu tau pasakyti dideli dideli aciu uz grazias nuotraukas, silta atmosfera. Tu sukurei tokia aplinka, kad visa diena nejauti jokio nuovargio, o tik malonuma sypsotis tavo objektyvui. Visi kas ziurejo sake, kad esu fotogeniska, o iki to laiko as nelabai megau ziureti i savo nuotraukas. Manau tai tavo nuopelnas. Viska prisiminus, norisi vel kartoti, nes ta diena man buvo fantastiska :) ir didziausi pliusai skiriami tau :) :) :) tavo poziuris i darba mane stebina, nes drauge sake: “Ziurint i tas nuotraukas, matosi kad jis dare viska ka tik galejo ir dare tai is visos sirdies….” Aciu tau dar karta ir tikiuosi greitai susitiksim :)

Sigita ir Paulius

Sveikas, Audriau, Esame labai dėkingi už viską! Su tavimi mums buvo labai lengva, buvom ramūs vestuvių dieną turėdami tave šalia ir dar ramesni laukdami nuotraukų, nes žinojom, kad rezultatas bus puikus! :) Ir žinoma neklydome :) Likom maloniai nustebinti! Labai labai gražu! Tikrai dar pasimatysime, nes progų bus nemažai, o jei ir nebus, tai susikursim :)

Gintarė ir Povilas

Sveiki, nuotraukos jau pas mus, jau visi ir mate… Noriu labai padekoti nuotraukos nuostabios, tikrai mano lukescius pranoko, nors esu labai labai priekabi, jos tobulos :) Aciu, uz nuostabius prisiminimus sios dienos visam gyvenimui…

Vilma

Tavo palikuonys turbut gimtu su mažais fotoaparaciukais rankose. 😉 Toks talentas genetiškai turi buti perduotas. 😉

Gintarė ir Žydrūnas

Nuotraukos tikrai nuostabios ir tikrai gavome daugiau nei tikėjomės!!! Viskas tiesiog puiku! dabar laukia daug malonių vakarų su draugais ir giminaičiais jas peržiūrint :) Ačiū dar kartą už viską: ne tik už gražias nuotraukas, bet ir už šaunią kompaniją, patarimus ir viską viską!

Julija

Nuotraukų gali ir nebūti, aš jau laiminga, kad šią dieną buvai kartu su mumis…

Dovilė, Saulius ir Amelija

Labai aciu Tau uz tokias grazias Krikstynu nuotraukas!!!! Super !!! Pranoko visus musu luksecius !!! :) Labai mielos, siltos, spalvotos nuotraukos… Smagu ir vel viska is naujo prisiminti… 😉

Aušra

Superine nuotaika:D Viduj tarsi drugeliai skaido… Emocijos liejasi per krastus. Nuostabus jausmas! Del tokiu gyvenimo akimirku verta gyvent:)

Judita ir Justas

kiekviena vakara ziuriu nuotraukas ir negaliu atsigereti … nu zodziu, visi giria ir gerisi sauniomis foto. ACIU TAU dar karta!!!!! aciu aciu aciu

Viktorija

Zinok as iki siol neatsidziaugiu, kad ten buvai tu, o ne kas kitas :)

Jurga

fantastiškiausias fotografas pasaulyje :) be taves mes neturetume tokiu gražiu nuotrauku ir atsiminimu :)

Rūta ir Andrejus

Jau peržiūrėjom visas 700 nuotraukų – jos visos viena už kitą gražesnės! Kažkas nerealaus.. Andrejus ir sakė, kad būtent tokių nuotraukų ir laukė. Aš dar kiekvieną laisvą minutę vis prisėdu pavartyti albumo, tikrai kažkas nuostabaus :) Labai tau ačiū, kad taip gražiai įamžinai mūsų šventę!

Monika

Nuotraukos laabai laabai patiko. Po kelis kartus perziurejome. Nuotraukos siltos, nepozuotos, emocingos, zmones labai tikroviski, vaikai gavosi tiesiog fantastiskai. Apie tokias foto ir svajojau, ir ziuriu, kad neapsirikau taves prasydama fotografuoti. Dekui uz nuostabiai iamzintas akimirkas.

Kristina ir Giedrius

Fotografo ieškojome savo vestuvėms. Visus, esančius iš gimtojo miestelio, kuriuos pažįstame ar žinome iš artimų žmonių švenčių, visi buvo “kątik” užsakyti. Naršydami internete visai atsisiktinai radome Audriaus kontaktus. Iš pradžių kažkaip keista, kad jaunas vaikinas, o jau fotografas vestuvėms. Bet susitarę susitikti, kada pamatėm realias nuotraukas, realių jo darbų- na, buvom sužavėti. Per savo vestuves jautėmės labai gerai, nes nereikejo prašyti nufotografuoti čia, ar čia….. Jo akis mato gražias vietas, bei moka gaudyti gerus kadrus. Po vestuviu, kai jau gavome filma, nuotrauku albumus bei DVD su likusiom apie 800 foto, labai buvome patenkinti darbu. Nuotraukas gyrė visi, kas jas pamatė. Tokį fotografą rekomenduoti vienas malonumas. Liuks! Juk visgi tokia nuostabi gyvenimo šventė būna tik vieną kartą ir ji yra nepakartojama. Labai ačiū!

Rūta ir Paulius

Gera daros ziurint i tas nuotraukas, tokios jos grazios, siltos ir mielos. O pacios brangiausios man linksmos, iskart nevalingai sukelia sypsena :) Sauniai padirbejai, dekingi is visos sirdies! Smagu buvo su tavim bendrauti. Nesugadintas tu dar zmogutis 😀 Sekmes ir iki susitikimu!

Inga ir Vladas

Tavo darbu esame tikrai patenkinti, gavome tai ko ir norejome. Kokybe, gera nuotaika, ispudziai ir puikus prisiminimai. Iki siol vartom nuotraukas ir kalbames, jog jei reiketu dar karta kreiptis i fotografa tokiu klausimu, pasirinktume tave. Taip pries ir po savo vestuviu teko perziureti ir kitu draugu pazistamu vestuvines foto, aisku galime buti subjektyvus, taciau musu tikrai ispudingos. Tad drasiai rasome tau 10 balu, linkime sekmes, neuzmig ant lauru semkis patirties, nes potencialo tikrai turi uztektinai. Tikiuosi dar pasimatysime ne karta.

Polina ir jos tėveliai

Su Audriumi susipažinome per draugų vestuves. Pamačius jo darbo rezultatus, supratome, į ką kreipsimės įamžinti gražiausias mūsų gyvenimo akimirkas. Pakvietėme į dukrytės krikštynas. Neapsirikome. Su Audriumi labai paprasta bendrauti. Nors matėmės vos trečią kartą, bet jausmas toks, kad tai senas bičiulis, sutikęs pagelbėti per šventę. Net mūsų devynių mėnesių dukrytei patiko. “Dėdė” nepasirodė baisus, ji mielai pozavo ir šypsojosi. Nors ir pozuoti daug neteko. Visos nuotraukos tokios netikėtos. Toks jausmas, kad Audrius turi dešimt porų akių: visus mato, visus stebi :) O mes net neįtarėm, kad šiuo metu buvome įamžinti. Turbūt dėl to ir nuotraukos pavyko tokios natūralios, žaismingos, linksmos, gražios. Gavome labai gražiai apipavidalintą albumą, kurį atvertus, kad ir po dešimties metų, visą šventę prisiminsime su visomis smulkmenomis. Atsiliepimai tik geri! Trumpai: Polina ir jos tėveliai rekomenduoja :)

Asta ir Andrius

Fotografą radome labai atsitiktinai. Iš karto susitarėme susitikti. Nuotraukos pasirodė kitokios, kažkuo įdomios, intriguojančios ir nutrūktgalviškos. Todėl nusprendėme, kad jis mums tinka.

Visus du mėnesius (o gal ir ilgiau) aptarinėjome, kas tiktų vestuvių fotografavimui. Jis pats važiavo į vertas dėmesio vietas pažiūrėti ar niekas po praeitų metų sezono nepasikeitę, fotografavo ir rodė nuotraukas mums, kad išsirinktumėme, kas mums patinka. Pasiūlė daug gerų variantų… Kartu prigalvojome begales įdomių kadrų ir
scenarijų. Kartu sudėliojome maršrutą. Vaikinas stengėsi iš peties. Net neabejojau, kad vestuvių dieną viskas bus puikiai. Jau dėl ko dėl ko, bet dėl fotografo jaučiausi visiškai rami.

Atvažiavo, kaip buvo sutarta. Dirbo nuo pat persirengimo iki beveik pačios šventinio vakaro pabaigos. O gale mus maloniai nustebino miela dovanėle. Gaila, kad po bažnyčios turėjome tik 4 laisvas valandas. Būtumėm šėlę dar visas 1,5 paros :))) Turėjome tiek daug visokių planų…

Lakstė, karstėsi, patarinėjo… Vietoje sugalvodavom pačius neįtikėtiniausius kadrus. Šiaip sakyčiau, kad jis reportažinės foto meistras. Tad, jei jūs prieš “sustatytas” foto (nors kelios tokios pas mus buvo ir niekuo nenusileido likusioms), Audrius kaip tik tas žmogus, kurio jums reikia. Pilnas energijos, turintis akį geriems kadrams ir atviras naujovėms…

Sutvarkytas nuotraukas gavome po kelių dienų. Ir net NE vieną gražiai apipavidalintą DVD. Be to padarė visą direktoriją komponuotų ir įdomiai apipavidalintų nuotraukų – 3 in 1, retušuotos, įrėmintos ir t.t.

Nuo vestuvių praėjo daugiau nei pusmetis, bet aš vis dar negaliu atsirinkti, kurios foto pačios gražiausios. Daryčiau 20 albumų su visomis nuotraukomis. Kas tik matė, visi labai išgyrė. Jį rekomenduoju draugams ir pažįstamiems. Jis jau fotografavo mano pusseserės vestuves ir nedvejodama imčiau jį bet kokiai kitai iškilmingai ir svarbiai progai. O ir laisvalaikiui…. Tapo draugu, su kuriuo įdomu pašnekėti. Net mano vyras, kuris baisiai nemėgsta fotografuotis, fotografo pastangomis liko labai patenkintas. O ir aš niekuomet negalvojau, kad galiu turėti tiek gražių savo nuotraukų… Neįtikėtina, kad esu fotogeniška. Bent jau jo fotoaparate :)

Vienintelis jo minusas – per mažai prašo už savo darbą :)))


atsiliepimai autentiški

UŽSAKYTI FOTOGRAFĄ